سفارش تنظیم پایان‌نامه و مقاله مطابق شیوه‌نامهٔ دانشگاه و مجله

تنظیم پایان نامه

سفارش صفحه‌آرایی و تنظیم پایان‌نامه مطابق شیوه‌نامه دانشگاه

تهیه و تنظیم پایان‌نامه مطابق شیوه‌نامهٔ دانشگاه از جمله چالش‌های مهم دانشجویان در مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا است. یکی از مسائلی که اهمیت زیادی در تهیه پایان‌نامه دارد، مطابقت فایل نهایی پایان‌نامه با شیوه‌نامهٔ دانشگاه یا دانشکدهٔ مربوطه است. شیوه‌نامه‌ها بر اساس تجربیات گذشته و نیازهای فعلی، برای تسهیل در تنظیم و ارائه بهتر پایان‌نامه‌ها تدوین می‌شوند. گاهی دانشجویان به سبب علت‌های مختلفی مانند کمبود وقت، تسلط نداشتن به نرم‌افزارهای نگارشی، عدم دسترسی به منابع معتبر، عدم تجربه در ویرایش پایان‌نامه و مقاله و… نمی‌توانند پایان‌نامهٔ خود را به‌درستی و کاملاً مطابق آیین‌نامه دانشگاه تنظیم کنند یا اگر هم تنظیم کنند، ممکن است پایان‌نامه کیفیت و نمرهٔ پایینی بگیرد و نتوانند نمره و ارزش واقعی را از داوران و اساتید بگیرند. در این صورت جای نگرانی نیست؛ چراکه می‌توانند از خدمات ما در این زمینه استفاده کنند.

بله، در راستای کمک به دانشجویان عزیز، علاوه بر سفارش تایپ و خدمات تایپ فایل صوتی و تایپ فرمول و تایپ لاتکس، آمادگی تنظیم پایان‌نامه را در فرمت‌ها و شیوه‌نامه‌های مدنظر شما اعلام می‌کنیم. ما به دانشجویان و اساتید دانشگاه کمک می‌کنیم تا در زمان مناسب، مقالات یا پایان‌نامه‌هایشان را به‌درستی مطابق آیین‌نامه و درخواست دانشگاه به‌صورت تنظیم‌شده دریافت کنند.

مزایای صفحه‌آرایی پایان‌نامه و مقاله مطابق فرمت درخواستی در سایت تایپ ۷۴

• تنظیم دقیق و کامل پایان‌نامه مطابق با شیوه‌نامه دانشگاه مورد نظر شما؛
• صفحه‌آرایی و فرمت‌بندی حرفه‌ای؛
• فهرست‌نویسی اتوماتیک عناوین و سرفصل‌ها و بخش‌ها؛
• رفرنس‌دهی به منابع با اندنوت یا شیوهٔ دیگر درخواستی شما؛
• تایپ نگارش چکیده و فهرست مطالب؛
• صرفه‌جویی در زمان و انرژی شما؛
• کیفیت و دقت زیاد در تنظیم پایان‌نامه؛
• افزایش شانس پذیرش در دانشگاه؛
• ۷ روز ضمانت و پشتیبانی سفارش؛
• ارائه خدمات با قیمت مناسب.

خوب است ذکر کنیم که به‌منظور حفظ کیفیت کار، همواره سفارش‌های تنظیم پایان‌نامه را به نیروهای مجرب و باتجربه می‌دهیم که در این زمینه تجربه دارند و اصول و قوانین شیوه‌نامه را به‌درستی رعایت می‌کنند. چراکه درک درست و دقیق از پایان‌نامه و داشتن مهارت روی نرم افزار مایکروسافت ورد بسیار مهم است و از پس این مهم تایپیستی برمی‌آید که تجربه و مهارت لازم را داشته باشد. از سوی دیگر در راستای اطمینان خاطر شما عزیزان، تا ۷ روز پس از تحویل فایل به شما، در صورتی که اشتباهی را مرتکب شده باشیم یا نکته‌ای از قوانین شیوه‌نامه رعایت نشده باشد، کاملاً رایگان در اسرع وقت پشتیبانی می‌کنیم و فایل اصلاح‌شده را برایتان می‌فرستیم.

صفحه آرایی پایان نامه

هزینهٔ صفحه‌آرایی پایان‌نامه و مقاله

نمی‌توان برای فرمت‌بندی پایان‌نامه و مقاله یک هزینهٔ ثابت را در نظر گرفت؛ چراکه هر کار با توجه به حجم آن، زمان تحویل آن و زمانی که می‌برد، متغیر است. با این حال اگر شما با ما تماس بگیرید و فایلتان را بفرستید، در اسرع وقت قیمت‌گذاری می‌کنیم و در صورتی که شما تأیید کنید، فرایند سفارش شما آغاز می‌شود.

مراحل ثبت سفارش فرمت‌بندی پایان‌نامه

در قدم اول اگر پایان‌نامه شما فایل ورد هست و قرار است فایل ورد را تنظیم کنید، ابتدا شیوه‌نامهٔ دانشگاه را برای پایان‌نامهٔ خود از سایت دانشگاه دانلود کنید و به‌همراه به‌همراه نسخهٔ ورد و پی دی اف پایان‌نامه‌تان برایمان بفرستید و اگر خودتان نمی‌توانید این کار را کنید، یعنی نمی‌توانید شیوه‌نامه را از سایت دانشگاه دانلود کنید، از استاد راهنمایتان درخواست کمک کنید تا برایتان شیوه‌نامهٔ دانشگاه را بفرستد. اما اگر فایل پایان‌نامه شما ورد نیست و تایپ لاتکس انجام داده اید و قرار است مطابق تمپلت لاتکس انجام شود، همین کار را برای فایل لاتکستان انجام دهید؛ یعنی تمپلت لاتکس را از سایت دانشگاه یا ژورنال دانلود کنید و به همراه فایل لاتکستان بفرستید تا تغییر فرمت و قالب انجام شود.

ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که بدون نگرانی، پایان‌نامهٔ شما در زمان درخواستی شما تنظیم و آماده می‌شود. پس دیگر نگران نباشید. برای سفارش تنظیم پایان‌نامه مطابق شیوه‌نامه دانشگاه، همین الان فایلتان را از طریق شبکه‌های اجتماعی به ما بفرستید.

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش تایپ از طریق ایتاسفارش آنلاین تایپ