تایپ از دستنویس (از روی عکس دست‌نوشته)

تایپ دستنوشته و عکس چاپی در ورد

تبدیل عکس به متن

شاید از آن افرادی باشید که هر از گاهی دست به قلم می‌شوید. دل‌نوشته‌ای، مقاله‌ای، گزارشی، ثبت رخدادی و… در لحظه قلم و کاغذ به دست می‌گیرید و مشغول می‌شوید. گاهی تنها و سریع‌ترین وسیله موجود دستان شما و قلم و کاغذ است. در لحظه ثبت کنید تا بعد سامان دهید. اما بعد از مدتی چه می‌شود؟ بعد از جمع شدن نوشته‌ها احتمالاً خود را در یکی از حالت‌های زیر خواهید دید:

با انبوهی از نوشته‌های پراکنده روبرو شوید که نیاز به طبقه‌بندی و دسترسی سریع دارند؟
دست‌نوشته‌هایی دارید که باید به صورت تایپ‌شده مورد استفاده قرار بگیرند؟
نگران فرسودگی و از بین رفتن کاغذهایی هستید که حاوی دست‌نوشته‌های شماست؟
دستگاه اسکنر ندارید و هزینه گرفتن اسکن بسیار بالاست؟ در حالیکه ممکن است اسکن‌ها وضوح کامل هم نداشته باشند؟
مطالب شما باید به صورت دیجیتالی و تایپ‌شده مورد استفاده قرار گیرند و یا برای استفاده‌های بعدی بایگانی شوند؟
می‌خواهید یک بکاپ و نسخه پشتیبان برای مطالب خود داشته باشید؟
به سرعت باید داکیومنت اطلاعات و یافته‌های پروژه و پایان‌نامه خود را تحویل استاد و دانشگاه دهید؟
خواندن دستخط همکلاسی‌هایتان در جزوه دروس برایتان سخت است؟
ترجیح می‌دهید مطالب مربوط به دروس خود را به صورت مرتب و تمیز و بدون خط‌خوردگی بخوانید؟
و موارد متفاوت دیگر…

در این وضعیت چه می‌کنید؟
اگر زمان و حوصله کافی و البته کامپیوتر و نرم‌افزار لازم را داشته باشید مشکلی نیست. دست به کار تایپ نوشته‌ی ده‌ها و شاید صدها برگه می‌شوید. در هزینه‌های‌تان هم صرفه‌جویی کرده‌اید.

اما اگر کامپیوتر و نرم‌افزار مناسب در اختیار ندارید یا به اندازه کافی در استفاده از آن مهارت ندارید؛ یا سروصدای تایپ در محیطی که حضور دارید بقیه را آزار می‌دهد؛ یا دغدغه‌های بسیاری دارید و زمان کافی برای انجام تایپ تمام دست‌نوشته‌های خود را ندارید؛ کارهای بسیار مهمی دارید یا از جمله افرادی هستید که با توجه به فعالیت‌های‌تان ارزش نفر- ساعت شما بسیار بالاست چه؟ آیا می‌صرفد که خود دست به کار تایپ شوید؟!
با این اوصاف باید چه کرد؟ اگر اصرار نداشته باشید که تمام کارهای‌تان را خودتان انجام دهید؛ اگر می‌توانید به دیگران اعتماد کنید؛ اگر اهل تقسیم وظایف و کارها هستید؛ برون‌سپاری کارها یکی از بهترین روش‌هاست.
وظیفه تایپ و تبدیل دست‌نوشته‌های‌تان به نسخه‌های دیجیتالی را به افراد دیگری بسپارید و زمان آزادشده از این طریق را به کارهای مهم‌ترتان اختصاص دهید.

در این راه روی کمک ما حساب کنید!

تبدیل عکس به متن (با زبان فارسی، انگلیسی، عربی و سایر زبان‌های دنیا) یکی دیگر از خدماتی است که در این مطلب از زیرمجموعه خدمات «تایپ ۷۴» معرفی می‌گردد:

هزینه تایپ هر صفحه بر اساس شیوه‌نامه ذیل:

– فونت ۱۶ بی نازنین
– برگه A4
– فاصله خطوط ۱٫۵
– فاصله قبل و بعد از پاراگراف: ندارد
– حاشیه نرمال خود ورد

از هر صفحه‌ای ۱۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

عکس‌های واضحی از دست‌نویس‌های خود برای ما بفرستید، ما آنها را بررسی کرده و مدت زمان انجام تایپ را تخمین زده و به شما اعلام می‌کنیم و بعد از انجام کار آن را به صورت فایل ورد و با فرمت docx تحویل می‌دهیم. تلاش ما این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن البته به شرطی که کیفیت همچنان حفظ شود کار را تحویل دهیم. برای ما بسیار مهم است که کار با دقت بسیار انجام شود چرا که انجام کار با کیفیت بالا برایمان مهم است و نتیجه‌ی دیگری هم برایمان دارد و آن اینکه نیاز به اصلاحات بعدی به کمترین مقدار ممکن می‌رسد؛ اینگونه رضایت مشتری هم از کار بیشتر خواهد بود.

تمام فرآیند کار از شروع سفارش تا تحویل آن می‌تواند بدون حضور فیزیکی و از طریق ارسال در اینترنت انجام شود و در نتیجه هم شما را از صرف هزینه‌های سفرهای درون‌شهری و حضور در آلودگی هوا و ترافیک و … معاف نماید و هم از هدررفت زمان و سایر موارد جلوگیری کند.
حال چه می‌گویید؟ همین حالا به ما پیغام دهید تا در کنار هم کار تایپ دستنویس‌ها و ساماندهی به نوشته‌های شما را شروع کنیم!

منتظر زنگ تماس یا پیغام شما هستیم!

اکنون زمان آن رسیده تا از حجم وسیع و سنگین دست‌نوشته‌های خودتان خداحافظی کنید و با مدد تکنولوژی تایپ و دیجیتال، تمام دست‌نوشته‌های خودتان را به صورت ساده حمل و نقل و نگهداری کنید. پس هم‌گام با تکنولوژی شوید!