سفارش گویندگی ترکی با لهجه استانبولی، آذری و سایر لهجه های ترکی ایران

گویندگی ترکی

زبان ترکی با تمام لهجه‌های آن، از زبان‌های فعال و زندۀ دنیاست و میلیون‌ها آدم به این زبان سخن می‌گویند. وقتی سخن از تبلیغات می‌َشود و قصد دارید برای جامعه‌ای محصولی را معرفی کنید، باید آن تبلیغ منطبق با فرهنگ و به زبان و حتی به لهجۀ رایج آن جامعه باشد. از آنجایی که زبان ترکی بسیار پرطرفدار هست و عده‌ای از عزیزان تمایل دارند به زبان ترکی برای ترک‌زبانان عزیز تبلیغ کنند، گویندگی ترکی را علاوه بر خدمات گویندگی فارسی و گویندگی انگلیسی به خدمات سایت افزودیم تا بیش از پیش خدمت‌گذار شما عزیزان باشیم.

ترکی لهجه‌های مختلفی دارد؛ از جمله: لهجۀ تبریز، لهجۀ قره داغ (ارسباران)، لهجۀ یامچی، لهجۀ ارومیه، لهجۀ مراغه، لهجۀ اردبیل، لهجۀ زنجان، لهجۀ همدان و لهجۀ پرطرفدار ترکی استانبولی.

گویندگان ما توانایی خوانش چه لهجه‌ای را دارند؟

گویندگان ما توانایی اجرا و خوانش تمام لهجه‌های ترکی ایران و همچنین لهجۀ ترکی استانبولی را دارند. حال در صورتی که گویش خاصی از لهجه مدنظرتان است،‌ کافی است متن تبلیغاتی‌تان را ابتدا خودتان با لهجۀ مدنظرتان را بخوانید و در قالب فایل صوتی (ویس) برای ما ارسال کنید تا گوینده همانند لهجۀ خودتان متن مدنظرتان را اجرا کنند. این اطمینان را به شما می‌دهیم که تلاشمان را می‌کنیم تا رضایت شما را در زمینۀ خدمات گویندگی ترکی جلب کنیم. در حال حاضر افتخار همکار با دو گویندۀ ترک‌زبان ایرانی را داریم که توانایی اجرای متون تبلیغاتی ترکی و همچنین فارسی را دارند. (در صورت تمایل به اجرای ترکیبی فارسی و ترکی)

چگونگی ثبت سفارش نریشن ترکی

لطفاً برای ثبت سفارش،‌ به ما پیام بدهید و شمارۀ گویندۀ انتخابی مدنظرتان را بفرمایید و سپس متنتان را بفرستید و انتخاب کنید که با کدام لهجه بایستی متن سفارش شما انجام شود. همچنین مشخص کنید که آیا نسخۀ موزیک‌دار فایل صوتی شما تقدیم بشود یا خیر. پس از آن، هزینه و زمان تحویل سفارش به شما اعلام می‌شود و در صورتی که شما تأیید بفرمایید، سفارشتان انجام می‌شود خدمت شما تقدیم می‌شود.

گویندۀ شمارۀ ۱ (خانم)

گویندۀ شمارۀ ۲ (آقا)

برای ثبت سفارش، همین الان پیام بدهید. شمارۀ گویندۀ انتخابی‌تان را بگویید و متنتان را بفرستید تا سریعاً قیمت‌گذاری کنیم.

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش تایپ از طریق ایتاسفارش آنلاین تایپ