تایپ تلفنی (فوری و آنلاین) / زنگ بزنید، صحبتتان را تایپ می‌کنیم

تایپ تلفنی

لطفاً به صفحهٔ هزینه تایپ تلفنی برای مشاهدهٔ هزینهٔ این خدمات مراجعه کنید.

تایپ تلفنی چیست؟

تایپ تلفنی یا آنلاین از ابداعات جدید ما بود و برای اولین‌بار توسط تایپ ۷۴ این خدمات در سطح کشور عرضه شد. شاید فکر کنید کاربرد و مزیت این خدمات چیست و چرا چنین خدماتی را در لیست خدمات سایت افزوده‌ایم، حق هم دارید. صبر کنید تا به این سؤال پاسخ بدهیم.

برای همهٔ ما پیش آمده که وضعیت اضطراری و فوری را تجربه کرده باشیم که در مضیقهٔ زمانی بسیار شدیدی قرار گرفته باشیم و نیاز داشته باشیم در اسرع وقت متنی را به طور تایپ شده تحویل بگیریم، حتی فرصت اینکه صدای خودمان را ضبط کنیم و به تایپیست بفرستیم تا برایمان تایپ کند یا روی متن بنویسیم و به تایپیست بدهیم تا دستنویس را تایپ کند هم نداریم. راهکار چیست؟ چگونه می‌توان در زمان صرفه‌جویی کرد و به هدف رسید؟ راهکاری که به ذهن ما می‌رسد این است که مستقیماً از طریق واتس‌آپ یا حتی مستقیم از طریق سیم کارت گوشی خودتان به ما زنگ بزنید، ما گوشی را روی حالت بلندگو قرار می‌دهیم یا از هندزفری استفاده می‌کنیم و هرچه را شما بگویید یا بخوانید را  برایتان در همان لحظه تایپ می‌کنیم و پس از پایان یافتن تماس، فایل ورد را به همراه فایل پی دی اف آن نوشته برایتان می‌فرستیم. این‌طوری در زمانتان صرفه‌جویی کردید.

در صورتی که متمایل باشید صحبت‌‎های شما به‌صورت مستقیم تایپ و پیاده شود، می‌‎توانید از این خدمات استفاده کنید.

تایپ تماس تلفنی

البته در صورتی که یک تماس تلفنی ضبط شده دارید و برای ارائه نزد قاضی یا مراجع قضایی می‌خواهید آن را پیاده کنید، در این زمینه نیز می‌توانیم کمکتان کنیم و آن را پیاده سازی و تایپ کنیم.