سفارش تایپ با فرمت لاتک (LaTeX)

تایپ لاتکس

لطفاً برای مشاهده هزینه خدمات لاتکس به صفحهٔ هزینهٔ تایپ لاتکس مراجعه کنید.

لاتکس چیست و تایپ در لاتکس با ورد چه تفاوتی دارد؟

سفارش تایپ لاتک (LaTeX) هم‌اکنون در تایپ 74 دریافت می‌گردد. تایپ لاتک (لاتکس) همانند تایپ در محیط نرم‌افزار مایکروسافت ورد نیست بلکه تایپ‌کردن در محیط لاتکس نیازمند مهارت خاصی است. تایپ لاتکس با ورد تفاوت‌های زیادی دارد، اگر خواسته باشیم به صورت مختصر و مفید گفته باشیم باید بگوییم که همانطوری که برای طراحی سایت دو شیوه وجود دارد: شیوه اول طراحی سایت با روش کدنویسی با زبان‌های تحت‌وب مثل PHP و HTML و شیوه دوم استفاده از نرم‌افزارهای پوسته‌ساز مانند Artisteer. بدیهی است که وقتی پوسته‌ی سایت با استفاده از کدنویسی طراحی و آماده بشود به مراتب دقیق‌تر و شخصی‌سازی‌شده‌تر خواهد بود اما وقتی که از نرم‌افزارهای خودکار برای این منظور استفاده می‌شود بسیار دقیق و شخصی نخواهد بود و کار در درجه مقدماتی و غیرتخصصی باقی خواهد ماند.
تایپ در لاتکس همانند کدنویسی برای طراحی سایت است، معمولاً برخی از پایان‌نامه‌های دانشجویان ارشد و دکترا در برخی از رشته‌ها بایستی به دلیل حساسیت و دقتی که لاتکس دارد، پایان‌نامه‌ی خود را در قالب لاتکس تحویل بدهند. همچنین امروزه بسیاری از مجلات علمی و سیمینارهای بین‌المللی مقالاتی که دریافت می‌کنند به زبان لاتک (LaTeX) است. با تایپ مقاله در لاتک می‌توانید مقاله‌تان را به‌راحتی به ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی سابمیت کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام ثبت سفارش، تمپلیت مدنظرتان را بفرستید، به‌طورمثال اگر می‌خواهید با قالب IEE کار بشود، تمپلت IEE را برایمان در کنار مقاله‌ی اصلی بفرستید تا مقاله شما در قالب درخواستی شما انجام بشود.

تبدیل ورد به لاتکس (LaTeX)

ورد به لاتکس تغییر اتوماتیک پیدا نمی‌کند، زیرا برای لاتک‌شدن متن بایستی محتویات فایل ورد شما اعم از نوشته و جدول و نمودار و… به کد تبدیل بشود تا خروجی آن همانند خروجی ورد بشود. بنابراین بایستی سند ورد شما از ابتدا در محیط و زبان لاتک تایپ بشود.

هزینه تایپ لاتک (LaTeX)

تعرفه پایه این خدمات را در صفحه هزینه لاتکس که در ابتدای صفحه هست وارد کردیم؛ اما خوب است بدانید هزینه تایپ هر صفحه لاتکس بستگی به صفحات و محتویات درونی و همچنین مدت زمانی که فایل را خواستار هستید دارد. برای اطلاع از تعرفه تایپ با برنامه لاتکس لطفاً فایل خودتان را از طریق شبکه‌های اجتماعی موجود در سایت بفرستید تا قیمت‌گذاری شود. یا برای هماهنگی به شماره 09014448292 تماس بگیرید.

این اطمینان را به شما می‌دهیم که تلاش خودمان را می‌کنیم تا سفارش به شکل مطلوب انجام بشود و رضایت شما حاصل گردد.

ارائه نمونه کار لاتک در تایپ 74 رایگان می‌باشد.