سفارش تایپ با فرمت لاتک (LaTeX)

تایپ لاتکس

لطفاً برای مشاهده هزینه خدمات لاتکس به صفحهٔ هزینهٔ تایپ لاتکس مراجعه کنید.

لاتکس چیست و تایپ در لاتکس با ورد چه تفاوتی دارد؟

سفارش تایپ لاتک (LaTeX) هم‌اکنون در تایپ 74 دریافت می‌گردد. تایپ لاتک (لاتکس) همانند تایپ فرمول در محیط نرم‌افزار مایکروسافت ورد نیست بلکه تایپ‌کردن در محیط لاتکس نیازمند مهارت خاصی است. تایپ لاتکس با ورد تفاوت‌های زیادی دارد، اگر خواسته باشیم به صورت مختصر و مفید گفته باشیم باید بگوییم که همانطوری که برای طراحی سایت دو شیوه وجود دارد: شیوه اول طراحی سایت با روش کدنویسی با زبان‌های تحت‌وب مثل PHP و HTML و شیوه دوم استفاده از نرم‌افزارهای پوسته‌ساز مانند Artisteer. بدیهی است که وقتی پوسته‌ی سایت با استفاده از کدنویسی طراحی و آماده بشود به مراتب دقیق‌تر و شخصی‌سازی‌شده‌تر خواهد بود اما وقتی که از نرم‌افزارهای خودکار برای این منظور استفاده می‌شود بسیار دقیق و شخصی نخواهد بود و کار در درجه مقدماتی و غیرتخصصی باقی خواهد ماند.

تایپ در لاتکس همانند کدنویسی برای طراحی سایت است، معمولاً برخی از پایان‌نامه‌های دانشجویان ارشد و دکترا در برخی از رشته‌ها بایستی به دلیل حساسیت و دقتی که لاتکس دارد، پایان‌نامه‌ی خود را در قالب لاتکس تحویل بدهند. همچنین امروزه بسیاری از مجلات علمی و سیمینارهای بین‌المللی مقالاتی که دریافت می‌کنند به زبان لاتک (LaTeX) است. با تایپ مقاله در لاتک می‌توانید مقاله‌تان را به‌راحتی به ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی سابمیت کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام ثبت سفارش، تمپلیت مدنظرتان را بفرستید، به‌طورمثال اگر می‌خواهید با قالب IEE کار بشود، تمپلت IEE را برایمان در کنار مقاله‌ی اصلی بفرستید تا مقاله شما در قالب درخواستی شما انجام بشود.

خوب است بدانید که ما تنها مقالات و پایان نامه های را در لاتک کار نمی کنیم، بلکه در کنار این، ارورهای فایل لاتکس را هم برطرف می کنیم که دربارۀ آن در صفحۀ رفع ارورهای فایل لاتک نوشته‌ایم.

تبدیل ورد به لاتکس

تبدیل ورد به لاتکس (LaTeX)

شاید برایتان سؤال باشد با توجه به اینکه برخی ابزارهای تبدیل ورد به لاتکس وجود دارد، با این حال چرا ما سفارش تایپ لاتکس می‌گیریم؟ خوب است بدانید که این ابزارها بیشتر برای متن‌های ساده و بدون فرمول و جدول به کار می‌رود و اصلاً تخصصی نیست و بعضاً همراه با خطا همراه است. به‌بیانی دیگر برای لاتک‌شدن متن، بایستی محتویات فایل ورد شما اعم از نوشته و جدول و نمودار و… به کد تبدیل بشود تا خروجی آن همانند خروجی ورد بشود. بنابراین بایستی سند ورد شما از ابتدا در محیط و زبان لاتک تایپ بشود.

چرا سفارش‌ها را از فایل ورد به لاتکس با یک کلیک تبدیل نمی‌کنیم؟

اگر بخواهیم فایل ورد را به لاتکس با یک کلیک تبدیل کنیم، اولاً باید تمام پکیج‌ها و دستورات اولیه را در قالب وارد کنیم و ثانیاً اصلاً از لحاظ زیبایی ظاهر خوبی نخواهد داشت. نیروهای ما تکه‌به‌تکه و با حوصله دستورات را وارد می‌کنند و تمام فضای کار را می‌سنجند تا ببینند مثلاً یک فرمول یا جدول یا نمودار به چه صورت بهتر است قرار بگیرد تا شکل و شمایل خوبی داشته باشد. به عنوان مثال هر جدول را خط به خط وارد می‌کند و با دستوراتی که بلد هستند، سعی می‌کنم اندازهٔ ستونها و سطرها و اندازهٔ فونت نوشته از نظرجاگیری درست در جدول و سایر نکات فنی، از همه‌نظر دقیق و اصولی باشد. به‌نظر ما استفاده از چنین نرم‌افزارهایی باعث می‌شود سرعت کار کند بشود و خیلی مواقع باعث دوباره‌کاری شود؛ دقیقاً مثل نرم افزارهایی که برای تبدیل صوت به متن هست که خوب نیست. متأسفانه برخی فکر می‌کنند که وقی متن و فرمول و جدولی در ورد آماده هست، انتقال آن به لاتکس کاری ندارد! کافی است کپی پیست شود! در حالی که تک‌تک خطوط و فرمولها و جداول و حتی مراجع دستورات خاص خودش را دارد و از این منظر لاتکس اصلاً قابل مقایسه با ورد نیست.

هزینه تایپ لاتک (LaTeX)

تعرفه پایه این خدمات را در صفحه هزینه لاتکس که در ابتدای صفحه هست وارد کردیم؛ اما خوب است بدانید هزینه تایپ هر صفحه لاتکس بستگی به صفحات و محتویات درونی و همچنین مدت زمانی که فایل را خواستار هستید دارد. برای اطلاع از تعرفه تایپ با برنامه لاتکس لطفاً فایل خودتان را از طریق شبکه‌های اجتماعی موجود در سایت بفرستید تا قیمت‌گذاری شود. یا برای هماهنگی به شماره 09014448292 تماس بگیرید.

این اطمینان را به شما می‌دهیم که تلاش خودمان را می‌کنیم تا سفارش به شکل مطلوب انجام بشود و رضایت شما حاصل گردد.

انجام پروژه لاتکس (LateX)

سفارش‌ها پروژه‌هایی که درتایپ ۷۴ پذیرفته می‌شود، پس از اینکه به مشتری تحویل می‌دهیم مشمول ۳ روز گارانتی کیفیت و اصلاح است؛ یعنی چنانچه در طول این ۳ روز متوجه شدید که اشتباه یا مشکلی در فایل وجود دارد که از سمت ماست، کاملاً رایگان پشتیبانی و اصلاح می‌شود.

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش تایپ از طریق ایتاسفارش آنلاین تایپ

سؤالات متداول

۱. آیا سفارش‌ها را از ورد به لاتکس تبدیل می‌کنید؟

خیر. از اول در لاتکس کدنویسی می‌شود تا اصولی، بادقت و زیبا انجام شود؛ افزون بر این ابزارهای تبدیل‌کننده کامل نیست و قابلیت تبدیل بسیاری از موارد تخصصی را ندارد.

۲. آیا سفارش من را در قالب درخواستی‌ام انجام می‌دهید؟

بله. قالب مدنظرتان را به همراه فایلی را که قرار است به لاتکس کدنویسی شود ارسال کنید.

۳. آیا سفارش فوری می‌پذیرید؟

بله.