بهترین سایت‌های کار تایپ و ترجمه در منزل در سال ۱۳۹۸ / در منزل کسب درآمد کنید

تایپ در منزل

از هر کاری که بلد هستید می‌توانید در خانه کسب درآمد کنید

مشاهده مقاله جامع «شغل تایپ فایل صوتی / کجا و چطور استخدام شوم؟» به شما بیننده گرامی توصیه می‌شود

در این لیست سایت‌هایی معرفی می‌شود که در آن هزاران تایپیست و مترجم و طراح و برنامه نویس و … عضو هستند. فعالیت‌های منحصر به تایپ و ترجمه و طراحی نیست،‌ بلکه از هرکاری که به صورت غیرحضوری (دورکاری) می‌توانید انجام بدهید می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

عضویت در هر یک از این سایت‌ها به معنای استخدام دائمی نیست،‌ بلکه باید به پروژه‌هایی که کارفرماها ایجاد می‌کنند پیشنهاد ارسال کنید و در صورتی که پیشنهاد شما پذیرفته شد آن پروژه به شما واگذار می‌گردد و می‌توانید از آن درآمد کسب کنید.

اگر طراحی سایت بلدید، یا نویسنده و تحقیق، یا تایپ و تبدیل گفتار به نوشتار یا همان تبدیل صوت به متن بلدید یا… با عضویت در سایت زیر میتونید کسب درآمد کنید ادامه‌ی خواندن

شغل تایپ فایل صوتی / کجا و چطور استخدام شوم؟

کسب درآمد از تایپ

در این مطلب قصد داریم یکی از شغل‌های اینترنتی که امروزه در اکثر کشورهای دنیا افرادی مشغول به این کسب‌وکار هستند را معرفی کنم.
امروزه سایت‌های فراوانی در سراسر جهان تحت‌عنوان «Audio Transcription» ایجاد شده‌اند. انگیزه پیدایش چنین شغلی،‌ وجود متقاضیانی که وقت کافی برای پیاده‌سازی صوت ندارند مثلاً خبرنگاران و برخی مراکز فرهنگی و تاریخی هست که صاحبان آن هم باز هم با مشکل وقت مواجه هستند و نمی‌توانند خودشان فرصتشان را صرف تایپ فایل صوتی کنند و سعی می‌کنند به افرادی که توانایی انجام این کار را دارند بسپارند تا مصاحبه یا سخنرانی خود را به صورت پیاده‌شده تحویل بگیرند.

کجا کار کنم؟

اگر دنبال کار هستید و می‌خواهید پروژه‌های مختلف تایپ فایل صوتی دریافت کنید چند راهکار دارید تا بتوانید با مشتری این‌گونه سفارش‌ها در ارتباط باشید و دریافت سفارش و کسب درآمد داشته باشید:

۱- افتتاح یک سایت یا وبلاگ مستقل

این کار نیازمند مدیریت سایت یا وبلاگ است و بایستی دانش ساخت سایت یا وبلاگ را داشته باشید تا بتوانید پایگاه خدماتی خودتان را پیش ببرید. از مزیت‌های این راهکار ندادن کارمزد به سایت‌های دورکاری و ارتباط کاملاً مستقیم با مشتری اشاره کرد.

۲- ثبت‌نام در سایت‌های دورکاری

می‌توانید با مشاهده این صفحه «کار تایپ در منزل» فهرستی از سایت‌های ایرانی را مشاهده کنید که و با ثبت‌نام و ثبت پیشنهاد در پروژه‌های تایپ – در صورت تأیید پیشنهاد شما – شروع به تایپ و کسب‌درآمد کنید. این سایت‌ها ۷ تا ۱۵ درصد از درآمد شما را بابت واسطه‌گری و ارجاع مشتری از شما می‌گیرد. ادامه‌ی خواندنآموزش تبدیل گفتار به نوشتار فارسی در سال ۲۰۱۹ کاملا رایگان + آموزش تصویری

از تایپ‌کردن راحت شوید! به صورت آنلاین گفتارتان تبدیل به متن نوشتاری می‌شود!

تبدیل صوت به متن امروزه یکی از پرکاربردترین مبدل‌هایی است که موردتوجه توده‌ی کثیری از کاربران کامپیوتر اعم از کاربران بزرگسال، کاربران معلول جسمی، کاربرانی که توانایی تایپ ندارند یا نمی‌توانند سریع تایپ کنند و کاربرانی که حجم بالایی از داده‌های صوتی دارند که می‌خواهند تبدیل به متن بشود قرار گرفته است.

تبدیل صوت به متن (گفتار به نوشتار فارسی) 100% رایگان + آموزش تصویری

شاید برایتان جالب باشد که بدانید هوش مصنوعی به قدری توسعه و پیشرفت یافته که هم‌اکنون می‌توانید به وسیله‌ی ابزارهای کاملاً رایگان حرف بزنید تا حرفتان تبدیل به متن و کتابت شود.

ابزاری که برای شما معرفی می‌کنیم یک ربات تلگرامی یا یک نرم‌افزار که روی ویندوز یا موبایل اندروید شما نصب بشود نیست بلکه یک سایتی است که می‌توانید آن را در سیستم‌عامل‌های مختلف یا موبایل‌های هوشمند مختلف باز کنید و استفاده کنید.

در این آموزش به کاربران مرکز پیاده‌سازی انسانی صوت «تایپ ۷۴» سایتی را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید توسط موبایل یا کامپیوترِ مجهز به میکروفون سخن بگویید تا تبدیل به متن شود.

همچنین جهت تکمیل آموزش، از فرایند کار با سایت فیلمبرداری نموده و نمونه تهیه کرده‌ایم. ادامه‌ی خواندن