رونویسی از صدا (تبدیل فایل صوتی به متن فارسی) + نمونه‌کار 100% رایگان

رونویسی از صدا

تبدیل صوت به متن یا همان رونویسی از صدا (Transcription of voice) که از فایل سخنرانی یا مصاحبه صورت می‌گیرد، با توجه به مزیت‌های فراوانی که دارد موردتوجه مقاصد مختلف استفاده از فایل صوتی قرار گرفته است.

تبدیل فایل صوتی به متن برای کسانی سرعت تایپ پایین دارند و یا محیط آرامی ندارند و یا تمرکز و دقت شنیداری بالایی ندارند کار مشکلی است.
در تایپ ۷۴ از سال ۱۳۹۵ این افتخار را داریم که توانسته‌ایم پاسخگوی سفارش‌های مشتریان زیادی باشیم و این سابقه و تجربه ما را در این زمینه پرچم‌دار کرده است.

به جهت اینکه مشتریان ما در جریان کیفیت کار و نحوه‌ی پیاده‌سازی و تبدیل فایل صوتی ما قرار بگیرند، یک فیلم کوتاهی آماده کرده‌ایم که در آن یک فایل صوتی پیاده‌سازی می‌شود.

ارائه‌ی نمونه کار – در حد چند دقیقه – برای تمام مشتریان ما رایگان است، هم‌اکنون فایل صوتی خودتان را بفرستید تا برایتان رایگان تایپ کنیم تا کیفیت کاری ما را ملاحظه کنید.
بدیهی است که مُشت نمونه‌ی خروار و کیفیت کار نتیجه‌ی کیفیت کار اصلی است؛ ضمناً این برای فایل‌های تحویلی ۲۴ ساعت ضمانت رایگان وجود دارد به این معنی که پس از ارسال فایل تا ۲۴ ساعت در صورتی که از فایل تحویلی نهایی راضی نبودید و تعداد اشتباهات در هر صفحه بیش از ۳ تا بود، با هایلایت‌کردن نمونه خطاها، فایل شما به صورت رایگان موردبازبینی و اصلاح قرار می‌گیرد.