سفارش تایپ فرمول ریاضی و فرمول نویسی با ورد و مث تایپ (Mathtype)

سفارش تایپ فرمول فوری

سفارش تایپ فرمول ریاضی و فیزیک با مث تایپ (Mathtype) و اکویشن ورد (Equation Word) یک نوع خدمت تخصصی از انواع خدمات تایپ که در سایت سفارش تایپ type74 ارائه می‌شود. پرواضح است که برای انجام درست و صحیح چنین سفارشی، بایستی تایپیست متخصص و ماهر در نرم‌افزارهای فرمول‌نویسی آن را انجام بدهد تا کمترین میزان خطاها را داشته باشد و به‌طور کلی کار، یک کیفیت مطلوب را داشته باشد. سعی می‌کنیم علاوه بر کیفیت رقابتی، این خدمات را با قیمتی مناسب و منصفانه ارائه کنیم. در این نوشته مزایا، دشواری‌ها و روش‌های تایپ فرمول بررسی می‌شوند. بدیهی است که این صفحه و این مقاله اختصاص به فرمول نویسی در ورد دارد. اگر سفارش تایپ فرمول نویسی در لاتکس دارید، به صفحه‌ای که لینک داده شده است مراجعه کنید.

سفارش تایپ فرمول ریاضی، فیزیک، شیمی و هندسه

معمولاً تایپیست‌هایی که رشتهٔ تحصیلی آنان ریاضی و فیزیک و شیمی و هندسه است یا به علوم مهندسی و ریاضی علاقه دارند یا حداقل تجربهٔ تایپ فرمول‌های مهندسی ریاضی را دارند، می‌توانند از پس تایپ فرمول‌های پیچیدهٔ ریاضی بربیایند. اینکه تایپیست نسبتاً با معادلات ریاضی آشنا باشد، رابطهٔ مستقیمی با کیفیت تایپ دارد؛ چراکه گاهی تایپ فرمول‌ها از روی دستنویس انجام می‌شود و دستنوشته کیفیت خوبی ندارد یا علایم تخصصی ریاضی در فرمول‌ها به کار رفته است. برای حفظ کیفیت کار، ما با تاپیست‌هایی فعالیت می‌کنیم که یا رشتهٔ تحصیلی آنان ریاضی و فیزیک و شیمی بوده یا رشته‌شان مرتبط به فرمول‌های ریاضی و فیزیک و شیمی بوده یا حداقل تجربهٔ انجام چنین پروژه‌هایی را دارند. همهٔ این سخت‌گیری‌ها برای این است که بتوانیم سفارش شما را با بهترین کیفیت به شما تقدیم کنیم.

سفارش تایپ در مث تایپ (Mathtype)

برای تایپ فرمول می‌توان از محیط‌ها و نرم‌افزارهای مختلفی استفاده کرد. امروزه برای تایپ فرمول در ورد استفاده از ابزار اکویشن ورد (Equation Word) و استفاده از برنامهٔ مث تایپ (Mathtype) متداول است. این بستگی به شما دارد که در چه محیطی برایتان تایپ کنیم و شما می‌توانید تصمیم بگیرید. اگر تصمیم خاصی نگیرید، به‌صورت پیشفرض با خود نرم افزار ورد، فرمول‌های شما تایپ می‌شود. البته اگر هم تایپ فرمول را با برنامه مث تایپ خواسته باشید، تفاوت چندانی روی هزینه ندارد. البته در نظر داشته باشید که اگر خواستید با مث تایپ فرمول‌های شما تایپ بشود، چنانچه بخواهید فرمول‌هایتان را ویرایش کنید، بایستی این برنامه را در سیستمتان نصب کنید و در غیر این صورت، فرمول‌ها به‌صورت عکس نمایش داده خواهد شد.

پشتیبانی رایگان خدمات تایپ فرمول آنلاین (فرمول نویسی)

چنانچه از خدمات تایپ فرمول ما (سفارش تایپ type74) استفاده کردید و پس از تحویل متوجه اشتباهی شدید که تایپیست مقصر است، پشتیبانی و اصلاح فایل شما تا ۳ روز پس از تحویل کاملاً رایگان است. از این رو با خیال راحت می‌توانید سفارشتان را ثبت کنید.

سفارش تایپ فرمول با مث تایپ

هزینهٔ تایپ فرمول ریاضی

با توجه به اینکه تایپ فرمول نسبت به تایپ متن ساده زمان بیشتری می‌ّبرد و البته دقت و زحمت بیشتری هم دارد، این امر موجب می‌شود که هزینهٔ تایپ ریاضی نسبت به تایپ معمولی افزایش داشته باشد. البته ما برای اینکه بتوانیم همواره با نیروهای خوب و با کیفیت کار کنیم و نیروهای خوبمان را داشته باشیم، مجبوریم همگام با تورم موجود در کشور پیش برویم و دستمزد منصفانه و مناسبی را با توجه به دقت و زحمت پروژه‌های ریاضی به آنان پرداخت کنیم؛ چراکه همواره کیفیت کار برای ما اهمیت دارد. به‌طور کلی هزینهٔ تایپ هر یک صفحه فرمول تایپ‌شده در اندازهٔ A4 با فونت ۱۶ و فاصله خطوط ۱.۵، چنانچه به‌صورت فرمول خالص باشد، ۲۵ هزار تومان و چنانچه فرمول با متن فارسی باشد یعنی به‌صورت ترکیبی باشد، ۲۰ هزار تومان. این هزینه در صورتی هست که رسم شکل و نمودار نداشته باشد و فوری نباشد. بدیهی است در صورتی که نیاز به رسم شکل و نمودار و جدول باشد یا فوری باشد یا دست‌خط بد باشد، هزینه افزایش می‌یابد؛ چراکه متقابلاً زحمت کار و زمانی که باید برای انجام آن صرف شود هم بیشتر می‌شود.

لطفاً برای بررسی و قیمت‌گذاری فایلتان، هم‌اکنون فایلتان را بفرستید تا سریعاً پاسخ بدهیم. (فرقی نمی‌کند که دستنویس باشد یا فایل پی دی اف یا عکس از فرمول):

 

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش تایپ از طریق ایتاسفارش آنلاین تایپ