سفارش گویندگی عربی توسط گوینده به صورت فصیح و لهجه

گویندگی عربی

زبان عربی در حال حاضر با نزدیک نیم میلیارد گویش‌ور، از زبان‌های پراستفادۀ دنیاست. اگر شما کسب‌وکاری دارید که می‌توانید به مسافران عرب‌زبان خدمات بدهید یا با آن‌ها تجارت کنید، سفارش گویندگی عربی به کار شما می‌آید؛ چراکه همواره به کشور ایران، توریست‌های عرب از کشورهای عراق و بحرین و کویت و امارات و سعودی و مصر به هدف زیارت و سیاحت و درمان وارد می‌شوند و این خود فرصتی است تا از آن را تبدیل به یک نقطه‌ٔ قوت اقتصادی کنید.

 سفارش گویندگی یا نریشن عربی، یکی از خدماتی است که برای تولید محتوای صوتی توسط مجموعهٔ تایپ ۷۴ عرضه می‌شود. گویندگی به معنای خواندن از روی متن یا به‌نوعی تبدیل متن به صوت توسط فردی به نام گوینده است. در این حالت، گوینده با اجرای تکنیک‌های فن بیان، متنی ساده را به صوتی جذاب تبدیل می‌کند. خوانش متن توسط گوینده با لحنی مناسب موضوع خوانده می‌شود. اهمیت و برتری خوانش متن توسط یک گوینده و غیرگوینده است که چنانچه گوینده متنی را بخواند، اثرگذاری تجاری متن را چندین برابر کرده و باعث ایجاد حس اعتماد و حس رضایت در مخاطب (شنونده یا بیننده) می‌شود.

در حال حاضر در type74.ir قادر است علاوه بر گویندگی فارسی و گویندگی انگلیسی و گویندگی ترکی، سفارش نریشن عربی به‌صورت فصیح و همچنین به لهجۀ عراقی را بپذیرد. شما عزیزان می‌توانید نمونه صدای هرگوینده را بشنوید و هریک را که دوست داشتید، برای خوانش متن خودتان انتخاب کنید. سپس از طریق راه‌های ارتباطی که پایین این مطلب قرار داده‌ایم، متنتان را برای ما بفرستید و گوینده انتخابی‌تان را بگویید که کدامیک را انتخاب کردید تا به‌سرعت قیمت‌گذاری شود و در صورت تمایل برایتان انجام شود.

گوینده عرب زبان

گوینده شماره ۱ علاوه بر داشتن صدایی رسا و پخته و جذاب، قادر به اجرای کارهای به لهجۀ فصیح و لهجۀ معیار سوری و لبنانی هستند. ایشان گوینده شماره ۱۸ در بخش گویندگی فارسی نیز هستند.

گوینده متن عربی با لهجه عراقی و فصیح

ایشان توانایی اجرای تیزرهای عربی را به لهجهٔ عراقی و همچنین به‌صورت فصیح دارند. در بخش فارسی نمونه کارهای فارسی ایشان به عنوان گوینده شماره ۱۰ قرار داده شده است.

برای ثبت سفارش گویندگی عربی، همین الان پیام بدهید. شمارۀ گویندۀ انتخابی‌تان را بگویید و متنتان را بفرستید تا سریعاً قیمت‌گذاری کنیم.

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش تایپ از طریق ایتاسفارش آنلاین تایپ