پیاده سازی صوت + تحویل فوری [سفارش و نمونه ۱۰۰٪ رایگان]

پیاده سازی صوت

لطفاً به صفحهٔ تعرفه پیاده سازی صوت مراجعه کنید تا هزینه‌ها را ببینید.

امروزه برای تایپ فایل صوتی روش‌های مختلفی وجود دارد که دقیق‌ترین و بهترین روش آن که تا کنون وجود دارد، گوش‌دادن به فایل صوتی و تایپ‌کردن آن است. زیرا نرم‌افزارهایی که امروزه ارائه می‌شوند عمدتاً برای زبان انگلیسی است. ابزارهای رایگانی هم که زبان فارسی را تحت پوشش قرار می‌دهند به‌صورت آنلاین و زنده کار می‌کند، یعنی باید در لحظه صحبت کنید تا تایپ کنند (همانند ابزار تبدیل گفتار به نوشتار گوگل). اما نرم افزاری وجود ندارد که هرگونه فایل صوتی فارسی را به او بدهید تا آن را پیاده کند و به متن تبدیل کند کند. البته شرکت نویسا در یک نسخه چنین برنامه‌ای را آماده کرده است که روی یک صدای خاص تنظیم می‌شود و قیمت بسیار زیادی دارد که برای کسب اطلاعات از تعرفه و کیفیت آن به سایت نویسا می‌توانید مراجعه کنید. آن برنامه هم محدودیت‌هایی دارد و باید کیفیت گویش فایل خوب باشد تا بتواند کار کند و قطعاً برای کسانی که یکی دو فایل دارند مناسب نیست که چنین هزینه‌ای کنند و آن برنامه را تهیه کنند.

چرا پیاده سازی صوت با نیروی انسانی؟

شاید برخی به ما انتقاد کنند و بگویند اکنون که علم پیشرفت کرده و فناوری های جدیدی عرضه شده است، چرا ما روی تایپ توسط انسان تأکید می‌کنیم. دلیل این مسئله این است که امروزه نرم‌افزارها از دقت کافی برای تایپ فایل صوتی برخوردار نیستند. حداقل می‌توان گفت برای مصاحبه‌های شلوغ یا سخنرانی‌هایی که کیفیت صوت یا کیفیت گویش و تلفظ مناسب ندارند یا با لهجه خاصی دارند و یا دارای لغات و اصطلاحات عربی و انگلیسی تخصصی هستند نرم‌افزارها نمی‌توانند با کیفیت و دقت فایل شما را پیاده‌سازی کنند. اینجاست که بایستی از نیروی انسانی کار گرفت. لازم است بگوییم حتی در همین حالت تایپ با نیروی انسانی هم گاهی پیش می‌آید که کلمه‌ای را که گوینده تلفظ کرده متوجه نشویم؛ چراکه همهٔ فایل ها با گویش و کیفیت زیاد نیستند، برخی فایل‌ها کیفیت صدای خوبی ندارد یا گویش خوبی ندارد و لهجهٔ غلیظ دارد یا… که همهٔ این‌ها باعث می‌شود کلمه یا جمله‌ای را که گوینده گفته متوجه نشویم. در چنین مواقعی آن کلمه یا جملهٔ مبهم را مشخص می‌کنیم تا مشخص باشد و بعداً خودتان بتوانید آن را بررسی و بازنگری کنید.

در تایپ ۷۴ از هیچ‌گونه نرم‌افزاری استفاده نمی‌شود چراکه چنین نرم‌افزاری که بتواند هرگونه فایل‌های صوتی فارسی را تبدیل به نوشتار کند وجود ندارد.

مشتریان عزیز دقت داشته باشید که پیاده سازی صوت (ویس) به صورت کاملا انسانی انجام خواهد شد. همچنین در صورت تمایل نمونه کار از فایل شخصی خودتان ارائه میشود تا به صورت رایگان، کیفیت کاری ما را مشاهده کنید.
منظور از پیاده سازی فایل صوتی همان رونویسی از روی صدا یا صوت می‌باشد که اصطلاحاً به آن پیاده‌سازی (استخراج متن) می‌گویند.

مزیت های ترنسکریپشن صوت سخنرانی و مصاحبه چیست؟

در خصوص مزیت ها و امکاناتی که پس از پیاده سازی فایل صوتی از آن برخوردار خواهیم بود در نوشتهٔ ۸ دلیل برای پیاده سازی صوت نوشته‌ایم که از شما عزیزان دعوت می‌کنیم آن مطلب را مطالعه کنید.