هزینهٔ تایپ تلفنی یا آنلاین (برخط) در سال ۱۴۰۰

در این نوشته دربارهٔ تایپ تلفنی یا آنلاین خدمت شما عزیزان مطالبی را بیان کردیم. در این نوشته صرفاً دربارهٔ هزینهٔ تایپ تلفنی صحبت می‌کنیم با ذکر مختصر مزیت‌های تایپ تلفنی.

مزیت‌های تایپ تلفنی

  • ۱. صرفه‌جویی در مصرف وقت؛
  • ۲. تحویل فوری فایل ورد و پی دی اف پس از قطع تماس؛
  • ۳. ارتباط مستقیم با تایپیست که اصلاحات مدنظر شما در لحظه اعمال می شود.

شیوهٔ استفاده از خدمات تایپ تلفنی

ابتدا با یک تماس ساده به شماره تماس ۰۹۰۱۴۴۴۸۲۹۲ یا ارسال پیام به آی‌دی تلگرام type700 یا ارسال پیام به واتس آپ آن شماره، وقت بگیرید. اگر با سفارش شما موافقت شد، دیگر همه‌چیز تمام است. کافی است شما بگویید تا گفته‌هایتان را تایپ کنیم. اگر بخواهید پس از قطع تماس، فایل‌تان را به ایمیل درخواستی شما ایمیل می‌کنیم یا در تلگرام یا واتس آپ شما می‌فرستیم یا حتی اگر مایل باشید که در جایی آپلود بشود، آپلود می‌کنیم.

هزینه تایپ تلفنی چقدر است؟

بستگی به زمانی که تماس می‌گیرید، مدت‌زمانی که قصد دارید صحبت کنید و موضوعی که صحبت می‌کنید دارد. قیمت پایه بابت هر یک دقیقه تماس شما ۴ هزار تومان است. برای استعلام دقیق هزینه با ما تماس بگیرید.

آیا سرعت تایپ تایپیست مناسب تایپ صحبت تلفنی است؟

بله. حداکثر رکورد سرعت تایپ تایپیست ۱۲۲ کلمه (۵ حرفی) در ۶۰ ثانیه است. قبلاً در تست سرعت تایپ سایت تایپو شرکت کردیم و رکورد ۱۲۲ کلمه را در ۶۰ ثانیه ثبت کردیم.  اگر میانگین سرعت را بیان شما را ۶۰ کلمه در ۶۰ ثانیه در نظر بگیریم، به‌راحتی و با نصف سرعت رکورد می‌توانیم صحبت های شما را تایپ کنیم. در زیر تصویر رکورد را می‌بینید.