سفارش تایپ | پیاده سازی و تبدیل صوت سخنرانی و مصاحبه به متن
 تایپ ۷۴؛ سفارش آنلاین تایپ و تبدیل صوت به متن
تبدیل صوت به متن

پیاده سازی صوت + تحویل فوری [سفارش و نمونه 100٪ رایگان]

پیاده سازی صوت

با توجه به اینکه زبان فایل صوتی در هزینه و قیمت تایپ فایل صوتی آن تأثیرگذار است، لطفاً صفحه‌ی تعرفه مطابق با زبان فایل صوتی خودتان را بررسی کنید. (تحویل فوری پشتیبانی می‌شود)

پیاده سازی صوت

امروزه برای تایپ فایل صوتی روش‌های مختلفی وجود دارد که دقیق‌ترین و بهترین روش آن که تا کنون وجود دارد، گوش‌دادن به فایل صوتی و تایپ‌کردن آن است. زیرا نرم‌افزارهایی که امروزه ارائه می‌شوند عمدتاً برای زبان انگلیسی است و ابزارهای رایگانی که از زبان فارسی پیشتیبانی می‌کنند آن پشتیبانی به صورت آنلاین و زنده است – یعنی گفتگو کنید و تایپ کند – و به این صورت که فایل صوتی را به نرم‌افزار بدهید و او از آن طرف تبدیل به متن کند نیست. البته شرکت نویسا در یک نسخه چنین برنامه‌ای را آماده کرده است که روی یک صدای خاص تنظیم می‌شود و قیمت بالایی دارد که برای کسب اطلاعات از تعرفه و کیفیت آن به سایت نویسا می‌توانید مراجعه کنید.

چرا امروزه نرم‌افزارها از دقت کافی برای تایپ فایل صوتی برخوردار نیستند؟

حداقل می‌توان گفت برای مصاحبه‌های شلوغ یا سخنرانی‌هایی که کیفیت صوت یا کیفیت گویش و تلفظ مناسب ندارند یا با لهجه خاصی دارند و یا دارای لغات و اصطلاحات عربی و انگلیسی تخصصی هستند نرم‌افزارها نمی‌توانند با کیفیت و دقت فایل شما را پیاده‌سازی کنند. اینجاست که بایستی از نیروی انسانی کار گرفت.

در تایپ ۷۴ از هیچ‌گونه نرم‌افزاری استفاده نمی‌شود چراکه چنین نرم‌افزاری که بتواند هرگونه فایل‌های صوتی فارسی را تبدیل به نوشتار کند وجود ندارد.

مشتریان عزیز دقت داشته باشید که پیاده سازی صوت (ویس) به صورت کاملا انسانی میباشد، همچنین در صورت تمایل نمونه کار از فایل شخصی خودتان ارائه میشود تا به صورت رایگان، کیفیت کاری ما را مشاهده کنید.
منظور از پیاده سازی فایل صوتی همان رونویسی از روی صدا یا صوت می‌باشد که اصطلاحاً به آن پیاده‌سازی (استخراج متن) می‌گویند.