سفارش گویندگی

گویندگی

هنری ماندگار

در عصر امروز، محتوای صوتی به محتوایی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است. از تیزرهای تبلیغاتی و پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی گرفته تا ویدیوهای آموزشی و دوبله فیلم‌های آموزشی و سینمایی. استفاده از صدا به‌عنوان ابزاری برای انتقال پیام، هر روز در حال افزایش است. در میان این‌همه محتوای صوتی، کیفیت گویندگی نقش اصلی و حیاتی را در جذب مخاطب و ارتقای کیفیت محتوای شما دارد. البته خوب است بدانید منظور از کیفیت گویندگی تنها کیفیت زیاد صدابرداری و میکروفون‌های خیلی حرفه‌ای و پیشرفته نیست؛ چراکه کیفیت صدابرداری فقط قسمتی از پازل تشکیل‌دهندۀ محتوای صوتی باکیفیت است. محتوای صوتی با کیفیت عبارت از محتوایی است که علاوه بر کیفیت ضبط صدای مناسب، گوینده با اصول فن بیان آشنا باشد، صدای رادیوفونیک یا صدای مناسبی داشته باشد، بتواند با متن ارتباط برقرار کند، متن را درست بخوانید و تجربه و مهارت خوبی در اجرای متن در سبک‌ها و لحن‌های مختلف داشته باشد. این افتخار را داریم که در تایپ ۷۴ با گویندگان زیادی کار می‌کنیم که ویژگی‌های یک گویندۀ خوب را دارند و می‌توانند محتوای صوتی بسیار خوبی برای شما تولید کنند. اگر می‌خواهید گویندگی متن شما به‌صورت رایگان با هوش مصنوعی انجام شود، صفحۀ «تبدیل متن به صدای گوینده» را ببینید.

سفارش گویندگی (تیزر تبلیغاتی، نریشن، تلفن گویا)

اگر می‌خواهید سفارش گویندگی ثبت کنید، جای کاملاً درستی آمدید. در این صفحه گوینده‌های متن فارسی قرار داده شده است؛ در صورتی که دنبال گویندگی متن انگلیسی هستید اینجا کلیک کنید و در صورتی که دنبال گویندگی متن عربی هستید اینجا کلیک کنید و در صورتی که دنبال گویندگی متن ترکی هستید، اینجا کلیک کنید. برای مطالعهٔ عوامل تأثیرگذار بر هزینه لطفاً صفحهٔ هزینه گویندگی متن را ببینید. گوینده‌های ما تیزر تبلیغاتی، تلفن گویا، دکلمه، کتاب، متن‌های اختصاصی، موشن، اسلوگان، خبر و… را می‌خوانند. کافی است گویندهٔ مدنظرتان را انتخاب کنید. 

حداقل یک گوینده، نظرتان را جلب می‌کند!

حدوداً با ۱۸ گوینده در سراسر ایران همکاری می‌کنیم. از این بین، دست‌کم یک گوینده آقا یا خانم خوش‌صدا، نظرتان را جلب خواهد کرد. لطفاً تمام نمونه کارهایی را که در پایین صفحه قرار داده شده‌اند بشنوید.

سفارش نگارش متن گویندگی / آیا متن ندارید و می‌خواهید متن را هم بنویسیم؟

اگر هنوز متنتان را ننوشته اید، ما می‌توانیم با دریافت هزینه و دریافت اطلاعات از شما دربارۀ کسب‌وکارتان و خواسته‌های شما از متن، متن مدنظرتان را بنویسیم. همچنین اگر متنتان را نوشته‌اید، می‌توانید سفارش ویراستاری متن بدهید تا آن را ویرایش کنیم.

ضبط تلفن گویا

ضبط تلفن گویا

سیستم تلفن گویا ابزاری کارآمد برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و ارتقای تجربه آن‌ها در تعامل با کسب‌وکار شما است؛ چراکه در دنیای پرمشغلهٔ امروز، با توجه به اینکه وقت ارزشمندترین دارایی است، مشتریان و تماس‌گیرندگان تمایل دارند تا به‌سرعت و به‌آسانی به اطلاعات مورد نیاز خود در مورد محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا کنند یا با پشتیبان مربوطه صحبت کنند. با ضبط تلفن گویا می‌توانید برای پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان، ارائه اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خود و هدایت آن‌ها به بخش‌های مختلف مجموعه خود استفاده کنید و در نتیجه رضایت مشتریانتان را به ارمغان بیاورید؛ چراکه این تلفن گویا به‌‌صورت ۲۴ ساعته توسط مشتریان شما قابل استفاده است.

ما این افتخار را داشتیم که تلفن گویا یا همان IVR را برای شرکت‌های مختلف ضبط کنیم. اگر شما هم می‌خواهید متفاوت باشید و به‌سمت حرفه‌ای‌بودن حرکت کنید، می‌توانید  از خدمات ما استفاده کنید.

سفارش نریشن

نریشن، صدایی است که به یک ویدیو یا محتوای صوتی اضافه می‌شود و برای توضیح، تفسیر یا روایت داستان به کار می‌رود. سفارش نریشن برای کسب و کار مزایای بسیاری دارد؛ از جمله: افزایش جذابیت محتوا، انتقال پیام به‌طور واضح، ایجاد اعتماد، افزایش فروش، برندسازی، استفاده از نریشن برای تبلیغ محیطی درب مغازه. ما سعی کردیم در این وبگاه با بهترین گویندگان ایران همکاری داشته باشیم.  صداهای جذاب و متفاوت! مرد و زن! نوجوان و جوان! زیر و بم!

شیوهٔ ثبت سفارش نریشن و اطلاع از قیمت

برای دریافت لیست تعرفۀ گویندگان لطفاً از طریق راه‌های ارتباطی که در پایین صفحه مشخص شده (تلگرام و واتس‌آپ) پیام بدهید تا لیست تعرفه‌ها برایتان ارسال شود و در صورتی که تمایل داشتید سفارش ثبت کنید، در خدمت شما خواهیم بود. لطفاً برای پرسیدن تعرفه تماس تلفنی نگیرید. فقط پیام بدهید تا لیست تعرفه‌ها برایتان ارسال شود.

گوینده متن تیزر تبلیغاتی

صدای شماره ۱ سایت ما تعلق دارد به خانمی خوش‌صدا و دوبلور که تجربۀ زیادی در خوانش متن‌های تبلیغاتی و دوبلهٔ فیلم و انیمیشن دارند. اگر دنبال یک کار بسیار شاد و پرهیجان با صدای خانم، به‌همراه ضبط باکیفیت هستید، صدای ایشان را توصیه می‌کنیم. ایشان با هنرمندی تمام قادر هستند تیپ‌سازی کنند یعنی می‌توانند صدای پسربچه، دختربچه، پیرزن، انواع صداهای زنانه با لحن‌های مختلف و… را ایجاد کنند. می‌توانید لحن مدنظرتان را برای ما توصیف کنید تا مطابق خواستۀ شما انجام بشود. آخرین نمونه‌ای که در سایت از ایشان قرار گرفته است، سه صداها مربوط به ایشان است؛ یعنی صدای مادر و دختر و پسر.

گوینده موشن گرافی

صدای شماره ۲ سایت ما متعلق است به آقایی خوش‌صدا با صدایی توانا و تجربۀ فراوان در خوانش متن‌های تیزر تبلیغاتی، حماسی، صنعتی و انگیزشی.

گوینده متن تیزر تبلیغاتی

صدای شماره ۳ سایت ما متعلق است به آقایی خوش‌صدا با صدایی بسیار بم و در عین حال با طراوت.

سفارش گویندگی

صدای شماره ۴ سایت ما متعلق است به خانمی خوش‌صدا با صدایی گرم و لحن بیانی بسیار آرامش‌بخش و اطمینان‌بخش.

تبدیل متن به صوت

صدای آقای شماره ۵ سایت ما متعلق است گوینده‌ای با صدای قدرتمند که  توان خش‌دارکردن صدایشان را نیز دارند.

تبدیل نوشتار به گفتار

صدای آقای شماره ۶ سایت ما متعلق است به گوینده‌ای جوان و خوش‌صدا با تجربۀ اجرای کارهای فراوان و دوبله.

سفارش خواندن متن

صدای آقای شماره ۷ سایت ما متعلق است به گوینده‌ای جوان که صدایی جدید دارند.

گوینده حرفه ای تیزر تبلیغاتی

صدای آقای شماره ۸ سایت ما متعلق است به آقای گویندۀ جوان و خوش‌صدا.

تبلیغات صوتی

صدای خانم شماره ۹ سایت ما متعلق است به صدای خانم جوان و هنرجو

 

سفارش گویندگی اسلوگان

صدای آقای شماره ۱۰ سایت ما متعلق است به صدای آقای جوان مناسب کارهای مذهبی و دکلمه.

گویندگی متن خبری

صدای آقای شماره ۱۱ سایت ما متعلق است به آقای گوینده‌ای که صدای گرم و مناسبی دارند.

گوینده آقا

صدای آقای شماره ۱۲ سایت ما متعلق است به آقای گوینده‌ای که صدای گرمی دارند. یکی از صداهای مناسب و بسیار خاص برای کارهای مذهبی، صدای ایشان است.

سفارش متن خوانی آنلاین

صدای گوینده شماره ۱۳ ما متعلق است به گوینده‌ای باتجربه که صدایی پخته و رسمی دارند و مناسب کارهای رسمی، صنعتی، مستند و خوانش گزارش و خبر است. به گفتۀ خود ایشان، ایشان شاگرد مرحوم مهران دوستی بودند.

سفارش متن خوانی آنلاین

صدای خانم شماره ۱۴ سایت ما متعلق است به خانمی خوش‌صدا با صدایی پخته و مناسب. ایشان در رزومۀ خود افتخارات مجری تلوزیون استانی، مجری همایش ها، مدیریت دوبلاژ، دوبلهٔ انیمیشن و فیلم و سریال، تیپ گویی با بیش از ۱۰ صدای متفاوت (دختر بچه، پسر بچه، مادر بزرگ، زن میانسال، جوان، نوجوان و…) را دارند. شما مشتریان عزیز برای کتاب‌های صوتی و تیزر و نریشن می‌توانید از صدای این گویندۀ شما استفاده کنید.

سفارش متن خوانی آنلاین

صدای شماره ۱۵ سایت ما متعلق است به یک صدای آشنا و منعطف. در نمونه‌ای که قرار داده شده است تیپ‌های مختلف گفته شده است و شما عزیزان می‌توانید با اعلام ثانیۀ مدنظر فایل، تیپ مدنظرتان را انتخاب کنید تا با همان تیپ و لحن سفارش شما انجام شود.

سفارش تلفن گویا با صدای خانم

صدای شمارهٔ ۱۶ سایت ما متعلق است آقای گوینده با صدایی جوان و جذاب. ایشان هم گویندهٔ فارسی هستند و هم گوینده انگلیسی که البته نمونه های انگلیسی ایشان در صفحه گویندگی انگلیسی به‌عنوان صدای شماره ۱ قرار داده شده است. ایشان تیزرهای زیادی را برای ارگان‌های رسمی اجرا کرده‌اند و اجراهای ایشان در شبکه‌های کشور و پخش سراسری نیز پخش شده است.

گویندگی با صدای گوینده مشهور

صدای شمارهٔ ۱۷ سایت ما متعلق است خانم گوینده با صدایی پخته و سنگین. ایشان هم گویندهٔ فارسی هستند و هم گوینده انگلیسی که البته نمونه های انگلیسی ایشان در صفحه گویندگی انگلیسی به‌عنوان صدای شماره ۴ قرار داده شده است.

گویندگی با صدای جذاب

صدای شمارهٔ ۱۸ سایت ما متعلق است به گوینده‌ای باتجربه و با صدایی بسیار پخته و وزین که توانایی اجرای تیزرها را در انواع لحن‌های مختلف دارند. همچنین ایشان استاد گویندگی هستند و در این زمینه شاگردان بسیاری دارند. ایشان گویندهٔ عربی هم هستند و هم گوینده فارسی که البته نمونه های عربی ایشان در صفحه گویندگی عربی به‌عنوان صدای شماره ۱ قرار داده شده است.

برای ثبت سفارش، همین الان پیام بدهید. شمارۀ گویندۀ انتخابی‌تان را بگویید و متنتان را بفرستید تا سریعاً قیمت‌گذاری کنیم. 
سفارش گویندگی از طریق تلگرامگویندگی از طریق واتس آپگویندگی  از طریق ایتاسفارش آنلاین گویندگی

 سؤالات متداول

۱. هزینهٔ گویندگی متن چقدر است؟

هزینهٔ گویندگی و نریشن با توجه به گویندۀ انتخابی، سبک اجرا، زمان تحویل و حجم کار متغیر است. برای فهمیدن هزینۀ دقیق سفارشتان، گویندگان مدنظرتان را انتخاب کنید و متنتان را برایمان بفرستید تا به‌سرعت قیمت‌گذاری کنیم.

۲. آیا ضبط صدا در استدیو انجام می‌شود؟

ما افتخار همکاری با گویندگان مختلفی را در مجموعه خودمان داریم. برخی گویندگان برای ضبط سفارش‌ها از استدیو وقت می‌گیرند و به آنجا می‌روند و ضبط می‌کنند و برخی تجهیزات ضبط را در منزل دارند و برخی هم با موبایل. اگر گوینده مدنظرتان را انتخاب کنید، دربارۀ شما شرایط ضبط بپرسید، به شما اطلاعات می‌دهیم.

۳. آیا پس از ضبط اصلاح رایگان هم صورت می‌گیرد؟

اگر مشکل از گوینده باشد و مشکلی در ضبط و تلفظ باشد بله حتماً. این وظیفه است و حتماً انجام می‌دهیم؛  اما اگر تغییر و اصلاحی از سمت شما باشد، همراه با هزینه خواهد بود.

۴. آیا موسیقی هم در پشت زمینه صدا قرار داده می‌شود؟

در صورتی که بخواهید بله. هم نسخۀ خام و هم نسخه با موسیقی را تقدیم خواهیم کرد. نوعی از موسیقی را انتخاب می‌کنیم که با متن همخوانی و مناسبت داشته باشد. البته این خدمات رایگان نیست.