سفارش گویندگی (تیزر تبلیغاتی، نریشن، تلفن گویا، متن) بیش از ۱۰ صدای خانم و آقا

سفارش گویندگی

گویندگی تیزر تبلیغاتی با ۱۵ گوینده متفاوت

اگر می‌خواهید سفارش گویندگی ثبت کنید، جای کاملاً درستی آمدید. در این صفحه گوینده‌های متن فارسی قرار داده شده است؛ در صورتی که دنبال گویندگی متن انگلیسی هستید اینجا کلیک کنید و در صورتی که دنبال گویندگی متن ترکی هستید، اینجا کلیک کنید. برای مطالعهٔ عوامل تأثیرگذار بر هزینه لطفاً صفحهٔ هزینه گویندگی متن را ببینید. گوینده‌های ما تیزر تبلیغاتی، تلفن گویا، دکلمه، کتاب، متن‌های اختصاصی، موشن، اسلوگان، خبر و… را می‌خوانند، کافی است گویندهٔ مدنظرتان را انتخاب کنید. به گویندگی متن یا  همان تبدیل نوشتار به گفتار می‌توانید در مواقع مختلف نیاز داشته باشید، مثلاً زمانی که می‌خواهید یک پادکست صوتی تولید کنید یا یک کتاب صوتی منتشر کنید یا حتی یک تیزر تبلیغاتی بسازید که متن شما با نهایت کیفیت و زیبایی، با احساس و جذاب قرائت شود. امروز افتخار داریم در تایپ ۷۴ پس از خدمات مختلف و متنوع تایپ فایل صوتی و تبدیل گفتار به نوشتار از خدمات جدید تبدیل نوشتار به گفتار رونمایی کنیم.

حداقل یک گوینده، نظرتان را جلب می‌کند!

حدوداً با ۱۵ گوینده در سراسر ایران همکاری می‌کنیم. از این بین، دست‌کم یک گوینده آقا یا خانم خوش‌صدا، نظرتان را جلب خواهد کرد.

سفارش نگارش متن گویندگی / آیا متن ندارید و می‌خواهید متن را هم بنویسیم؟

اگر هنوز متنتان را ننوشته اید، ما می‌توانیم با دریافت هزینه و دریافت اطلاعات از شما دربارۀ کسب‌وکارتان و خواسته‌های شما از متن، متن مدنظرتان را بنویسیم. همچنین اگر متنتان را نوشته‌اید، می‌توانید سفارش ویراستاری متن بدهید تا آن را ویرایش کنیم.

ضبط تلفن گویا

آیا برای شرکت خصوصی یا دولتی میخواهید IVR اختصاصی داشته باشید؟ آیا میدانید داشتن تلفن گویای اختصاصی چقدر در متفاوت بودن شما مؤثر است؟ این افتخار را داریم که با شرکت‌های مختلف در زمینۀ ضبط تلفن گویا همکاری داشته‌ایم و توانسته‌ایم رضایتشان را در اجرا و کیفیت کار جلب کنیم. لازم به ذکر است که تمامی گویندگان سایت، گویندگی تلفن گویا را هم انجام می‌دهند و این خدمات منحصر به برخی گویندگان خاص نیست.

سفارش گویندگی متن

خدمت به شما برای ما افتخار است. هم اکنون گوینده و صدای خاص موردنظرتان را انتخاب کنید. ما سعی کردیم در این وبگاه با بهترین گویندگان ایران همکاری داشته باشیم.  صداهای جذاب و متفاوت! مرد و زن! نوجوان و جوان! زیر و بم!

شیوهٔ ثبت سفارش نریشن و اطلاع از قیمت

برای دریافت لیست تعرفۀ گویندگان لطفاً از طریق راه‌های ارتباطی که در پایین صفحه مشخص شده (تلگرام و واتس‌آپ) پیام بدهید تا لیست تعرفه‌ها برایتان ارسال شود و در صورتی که تمایل داشتید سفارش ثبت کنید، در خدمت شما خواهیم بود. لطفاً برای پرسیدن تعرفه تماس تلفنی نگیرید. فقط پیام بدهید تا لیست تعرفه‌ها برایتان ارسال شود.

گوینده متن تیزر تبلیغاتی

صدای شماره ۱ سایت ما تعلق دارد به خانمی خوش‌صدا و دوبلور که تجربۀ زیادی در خوانش متن‌های تبلیغاتی و دوبلهٔ فیلم و انیمیشن دارند. اگر دنبال یک کار بسیار شاد و پرهیجان با صدای خانم، به‌همراه ضبط باکیفیت هستید، صدای ایشان را توصیه می‌کنیم. ایشان با هنرمندی تمام قادر هستند تیپ‌سازی کنند یعنی می‌توانند صدای پسربچه، دختربچه، پیرزن، انواع صداهای زنانه با لحن‌های مختلف و… را ایجاد کنند. می‌توانید لحن مدنظرتان را برای ما توصیف کنید تا مطابق خواستۀ شما انجام بشود. آخرین نمونه‌ای که در سایت از ایشان قرار گرفته است، سه صداها مربوط به ایشان است؛ یعنی صدای مادر و دختر و پسر.

گوینده موشن گرافی

صدای شماره ۲ سایت ما متعلق است به آقایی خوش‌صدا با صدایی توانا و تجربۀ فراوان در خوانش متن‌های تیزر تبلیغاتی، حماسی، صنعتی و انگیزشی.

گوینده متن تیزر تبلیغاتی

صدای شماره ۳ سایت ما متعلق است به آقایی خوش‌صدا با صدایی بسیار بم و در عین حال با طراوت.

سفارش گویندگی

صدای شماره ۴ سایت ما متعلق است به خانمی خوش‌صدا با صدایی گرم و لحن بیانی بسیار آرامش‌بخش و اطمینان‌بخش.

تبدیل متن به صوت

صدای آقای شماره ۵ سایت ما متعلق است گوینده‌ای با صدای قدرتمند که  توان خش‌دارکردن صدایشان را نیز دارند.

تبدیل نوشتار به گفتار

صدای آقای شماره ۶ سایت ما متعلق است به گوینده‌ای جوان و تازه‌کار که صدایی جدید و تازه و جذاب و در عین حال اطمینان‌بخش و آرامش‌بخش دارند. این گوینده به زبان انگلیسی هم سفارش نریشن می‌پذیرند. نمونهٔ صدای ایشان را در صفحهٔ گویندگی انگلیسی (گوینده شماره ۳) بشنوید.

سفارش خواندن متن

صدای آقای شماره ۷ سایت ما متعلق است به گوینده‌ای جوان که صدایی جدید دارند.

گوینده حرفه ای تیزر تبلیغاتی

صدای آقای شماره ۸ سایت ما متعلق است به آقای گویندۀ جوان و خوش‌صدا.

تبلیغات صوتی

صدای خانم شماره ۹ سایت ما متعلق است به صدای خانم جوان و هنرجو

 

سفارش گویندگی اسلوگان

صدای آقای شماره ۱۰ سایت ما متعلق است به صدای آقای جوان مناسب کارهای مذهبی و دکلمه.

گویندگی متن خبری

صدای آقای شماره ۱۱ سایت ما متعلق است به آقای گوینده‌ای که صدای گرم و مناسبی دارند.

گوینده آقا

صدای آقای شماره ۱۲ سایت ما متعلق است به آقای گوینده‌ای که صدای گرمی دارند. یکی از صداهای مناسب و بسیار خاص برای کارهای مذهبی، صدای ایشان است.

سفارش متن خوانی آنلاین

صدای گوینده شماره ۱۳ ما متعلق است به گوینده‌ای باتجربه که صدایی پخته و رسمی دارند و مناسب کارهای رسمی، صنعتی، مستند و خوانش گزارش و خبر است. به گفتۀ خود ایشان، ایشان شاگرد مرحوم مهران دوستی بودند.

سفارش متن خوانی آنلاین

صدای خانم شماره ۱۴ سایت ما متعلق است به خانمی خوش‌صدا با صدایی پخته و مناسب. ایشان در رزومۀ خود افتخارات مجری تلوزیون استانی، مجری همایش ها، مدیریت دوبلاژ، دوبلهٔ انیمیشن و فیلم و سریال، تیپ گویی با بیش از ۱۰ صدای متفاوت (دختر بچه، پسر بچه، مادر بزرگ، زن میانسال، جوان، نوجوان و…) را دارند. شما مشتریان عزیز برای کتاب‌های صوتی و تیزر و نریشن می‌توانید از صدای این گویندۀ شما استفاده کنید.

سفارش متن خوانی آنلاین

صدای شماره ۱۵ سایت ما متعلق است به یک صدای آشنا و منعطف. در نمونه‌ای که قرار داده شده است تیپ‌های مختلف گفته شده است و شما عزیزان می‌توانید با اعلام ثانیۀ مدنظر فایل، تیپ مدنظرتان را انتخاب کنید تا با همان تیپ و لحن سفارش شما انجام شود.

برای ثبت سفارش، همین الان پیام بدهید. شمارۀ گویندۀ انتخابی‌تان را بگویید و متنتان را بفرستید تا سریعاً قیمت‌گذاری کنیم. 
سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش تایپ از طریق ایتاسفارش آنلاین تایپ

 سؤالات متداول

۱. هزینهٔ گویندگی متن چقدر است؟

هزینهٔ گویندگی و نریشن با توجه به گویندۀ انتخابی، سبک اجرا، زمان تحویل و حجم کار متغیر است. برای فهمیدن هزینۀ دقیق سفارشتان، گویندگان مدنظرتان را انتخاب کنید و متنتان را برایمان بفرستید تا به‌سرعت قیمت‌گذاری کنیم.

۲. آیا ضبط صدا در استدیو انجام می‌شود؟

ما افتخار همکاری با گویندگان مختلفی را در مجموعه خودمان داریم. برخی گویندگان برای ضبط سفارش‌ها از استدیو وقت می‌گیرند و به آنجا می‌روند و ضبط می‌کنند و برخی تجهیزات ضبط را در منزل دارند و برخی هم با موبایل. اگر گوینده مدنظرتان را انتخاب کنید، دربارۀ شما شرایط ضبط بپرسید، به شما اطلاعات می‌دهیم.

۳. آیا پس از ضبط اصلاح رایگان هم صورت می‌گیرد؟

اگر مشکل از گوینده باشد و مشکلی در ضبط و تلفظ باشد بله حتماً. این وظیفه است و حتماً انجام می‌دهیم؛  اما اگر تغییر و اصلاحی از سمت شما باشد، همراه با هزینه خواهد بود.

۴. آیا موسیقی هم در پشت زمینه صدا قرار داده می‌شود؟

در صورتی که بخواهید بله. هم نسخۀ خام و هم نسخه با موسیقی را تقدیم خواهیم کرد. نوعی از موسیقی را انتخاب می‌کنیم که با متن همخوانی و مناسبت داشته باشد. البته این خدمات رایگان نیست.